Eventi

Eventi 2017-03-28T21:37:31+00:00

Planirajte evente!

Odgovorni ste za organizaciju događanja u Vašoj tvrtci? Isprobali ste sve ponuđeno i ništa Vam nije privuklo pažnju? Mi zasigurno hoćemo! U mogućnosti smo organizirati događanja krojena po mjeri, na zadovoljstvo organizatora i svih uzvanika. Bilo da organizirate press konferenciju, proslavu ili tematski party, lansirate novi brend, snimate spot ili samo želite muzej za sebe i svoje uzvanike, obratite nam se s potpunim povjerenjem. Naš stručni tim na Vaš zahtjev organizirati će dolazak Sv. Nikole, djeda Božićnjaka, iluzionista, DJ-a, voditelja, predavača, ovisno o Vašim željama i potrebama. Istražite dva kata muzeja prepuna holograma, optičkih varki, rupa bez dna te nesvakidašnjih soba i ponudite Vašim zaposlenicima ili partnerima event sa potpuno drugačijom scenografijom. Usudite se odabrati drugačije!

Sva događanja molimo rezervirati minimalno četrnaest (14) dana unaprijed, budući da se planiraju ovisno o dostupnosti termina i ostalim aktivnostima muzeja.

Za sve informacije i rezervacije evenata molimo da nas kontaktirate putem maila events@muzejiluzija.hr ili telefonom na +385 91 1522 070 ili +385 1 7999 609