Organizirajte

KONTAKTIRAJTE NAS
rođendani

Planirajte rođendansku proslavu u Muzeju iluzija Zagreb

Želite li Vašem djetetu priuštiti rođendan za pamćenje, na pravom ste mjestu! Muzej iluzija Zagreb kroz atraktivne i zabavne eksponate nudi neponovljivo vizualno, osjetilno i edukativno iskustvo za Vašeg slavljenika i sve uzvanike. Vaše dijete će biti oduševljeno! Naš pomno osmišljen rođendanski paket garantira Vam magično iskustvo! Kako bi rođendan bio potpuni hit među djecom u mogućnosti smo osigurati animatora koji će zabavu upotpuniti brojnim zanimljivostima o eksponatima, ponuditi svoju pomoć u slaganju didaktičkih igara te fotografirati uzvanike u našim nevjerojatnim sobama, instalacijama i eksponatima. Muzej nudi didaktičke igračke i suvenire za sve uzraste, stoga nakon rođendana sa sobom ponesite iskustvo čuđenja koje ne prestaje ni izlaskom iz carstva iluzija!

• rođendanske proslave event gallery1 moi zagreb 900×1200
  • rođendanske proslave event gallery2 moi zagreb 900×1200
  • bday party featured image event list moi zagreb 1600×900 (2) (1)

Započnimo planiranje Vašeg posebnog događaja!

Rođendansko slavlje molimo rezervirati minimalno četrnaest (14) dana unaprijed, budući da se planiraju ovisno o dostupnosti termina..

Za sve informacije i rezervacije rođendanskih proslava molimo da nas kontaktirate putem maila [email protected] ili telefonom na +385 95 878 7107.

Cijena karte 7 eura. Ulaznica za jednog roditelja je GRATIS. Cijena animatora iznosi 40 eura. Trajanje rođendana je oko 90 minuta.

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Dodatni detalji i informacije
    Sudionici
    Datumi
    Dodatni detalji i informacije

Ova stranica je zaštićena reCAPTCHA-om i Googleovom Politikom privatnosti i Uvjetima korištenja.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “Muzej iluzija je zabavno, interaktivno iskustvo učenja i igranja za cijelu obitelj.”

Geoffrey P

• “Sjajno iskustvo kao i vrlo uslužno i veselo osoblje. Uvijek tu da pomognu i objasne eksponate.”

Marian N

• “Bilo nam je stvarno super. Može se vidjeti puno iluzija, a tu je i dio s vrlo zeznutim mozgalicama!”

Charlotte C

Sve recenzije