ORGANIZIRAJTE

Team Building u Muzeju iluzija Zagreb

KONTAKTIRAJTE NAS
8. organizirajte team building u muzeju iluzija

Planirajte Vaš team building u Muzeju iluzija Zagreb!

Kroz igru i zabavu saznajte više o Vašim kolegama/zaposlenicima i njihovim osobinama. Brain game olympics, Potraga za blagom u Muzeju, Kviz znanja ili obilazak uz iluzionista samo su neke od mogućnosti koje Vam nudimo u Muzeju iluzija Zagreb! Vaš tim na taj će se način odmaknuti od radne svakodnevice i učvrstiti odnose među sobom. Program je baziran na Dilemma games didaktičkom programu koji uspješno potiče i unaprjeđuje timski rad. Naše iluzije potaknuti će vas da razmišljate izvan okvira te da razvijete kreativna rješenja. U mogućnosti smo Vam organizirati i catering, pripremiti darove za pobjedničke ekipe te angažirati fotografa kako bi najbolji trenuci ostali zapamćeni zauvijek. Zajedno možemo stvoriti nezaboravno i magično iskustvo za Vaš tim!

• 9. organizirajte team building u muzeju iluzija
  • 10. organizirajte team building u muzeju iluzija
  • 11. organizirajte team building u muzeju iluzija

Započnite planiranje Vašeg posebnog događaja!

Kontaktirajte nas u vezi Vaših želja i prijedloga te priredite Vašem timu provod za pamćenje!

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Dodatni detalji i informacije
    Sudionici
    Datumi
    Dodatni detalji i informacije

Ova stranica je zaštićena reCAPTCHA-om i Googleovom Politikom privatnosti i Uvjetima korištenja.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “Muzej iluzija je zabavno, interaktivno iskustvo učenja i igranja za cijelu obitelj.”

Geoffrey P

• “Sjajno iskustvo kao i vrlo uslužno i veselo osoblje. Uvijek tu da pomognu i objasne eksponate.”

Marian N

• “Bilo nam je stvarno super. Može se vidjeti puno iluzija, a tu je i dio s vrlo zeznutim mozgalicama!”

Charlotte C

Sve recenzije